18.31Mianeh

چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱

دنبال کردن ما

دنبال کردن ما

آریا نهال از سایت جدیدش رو نمایی کرد

آریا نهال

آریا نهال یکی از وب سایت های معتبر در حوزه ی تولید و تکثر نهال می باشد. آریا نهال فروش نهال های میوه را از سال ۱۳۶۰ آغاز نموده است و در سال های گذشته از طریق فروش اینترنتی، توانسته خدمات مناسبی را به کشاورزان و باغداران بسیاری ارائه نماید.

حال با انقلابی در طراحی سایت های حوزه ی کشاورزی، پر قدرت تر از همیشه برگشته تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید. در ادامه به معرفی چند بخش جذاب سایت آریا نهال می پردازیم لطفا همراه ما باشید.

برطرف کردن نیاز کاربران با پنل جدید:

در طول این سال ها، بیش از ۹۰ درصد کاربران هنگامی که با ما ارتباط بر قرار می نمایند که اکثر آنان تمایل به قیمت خرید نهال گردو دارند؛ تنها از مشخصات نهال های مورد نظرشان از ما جویا می شوند، اکنون این امکان در سایت ریدیزان شده ی آریا نهال طراحی گشته تا به بهترین نحوه نیاز کاربران برطرف شود. کافیست یک نمونه در زیر مشاهده نمایید:

قیمت خرید نهال گردو

شما در حال حاضر می توانید با صرف کمترین زمان به بیشترین اطلاعات مد نظرتان برسید، کافیست تنها وارد سایت آریا نهال شده و نهال های مد نظرتان را در سایت جستوجو نمایید.

امکان ثبت درخواست مشاوره ی آنلاین:

بسیاری از افراد تمایل دارند کارشناسان ما با آنها ارتباط برقرار نمایند، حال از این طریق می توانند تنها با پر کردن دو بخش، درخواست خود را ثبت کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با آنها ارتباط بر قرار نمایند:

گردو

پس از پر کردن فرم تماس با ما، برای شما پیامکی جهت تایید پر کردن فرم شما می آید که با خیالی آسوده، منتظر تماس مشاورین ما باشید.

همچنین امکانات بی نظر دیگری همچون:

  • اضافه کردن محصولی به علایق شما
    • مقایسه ی بین دو نهال
  • اطلاع از قیمت نهال به صورت عمده

شما تمایل به خواندن مشخصات نهال دارید:

تجربه ی ۳ دهه ی ما این امر را ثابت کرده است که مشتریان عزیز تمایل به خواندن مشخصات ارقام نهال میوه را دارند. حال از همین روی با تدارک دیدن پنلی جدید، این امر را به خوبی مدیریت کرده ایم کافست در تصویر زیر مشاهده نمایید:

با سرعتی بی نظیر سایت را رصد نمایید:

توصیه می نماییم تجربه ی شیرین استفاده از پنل جدید سایت آریا نهال را از دست ندهید. کافیست تنها یکبار وارد (ariyanahal.ir) شده تا تفاوت را احساس نمایید.

شما می توانید محصولات همچون نهال گردو، نهال بادام، نهال پسته، نهال انگور، نهال های لاکچری، نهال سیب و… تمامی ارقام محصولات را تنها با یک کلیک خرید نمایید.

و بی شمار امکاناتی که برای اولین بار در وب فارسی آریا نهال در پنل خود طراحی کرده است را می توانید تنها در وب سایت ما دنبال نمایید.

منتظر حضور پر شور شما در سایت آریا نهال هستیم.

همچنین به پاس حضور شما از تاریخ ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ تا تاریخ ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ می توانید تمامی خرید های عمده ی خود را با ۱۰ درصد تخفیف ثبت نمایید. کافیست با شماره تماس نهالستان آریا نهال (۰۹۱۹۴۰۸۹۲۳۲) ارتباط بر قرار نمایید.

منبع: ariyanahal.ir

حتماً ببینید:  عسل چت: چتروم شلوغ فارسی عسل بهترین چتروم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.